Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

“Пит бул“ осуден на дресура

Go down

20100328

Пишување 

“Пит бул“ осуден на дресура
Куче од расата “пит бул“ кое оштетило едно полициско возило во американската држава Тенеси, според судската пресуда, ќе мора да оди на дресура.Винстон, не повредил никого, но со забите го откорнал предниот дел на браникот од полициското возило и ги изгризал гумите од тркалата.

Судијата, според локалните медиуми во Нешвил, пресудил дека кучето е многу лошо и затоа мора да оди на часови по “добро однесување“ и да носи ознака “потенцијално опасен“.

Ако Винстон успешно ја заврши обуката, обвиненијата против него ќе бидат отфрлени.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот