Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Чак Норис

Go down

Чак Норис

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 16:41

како смее да се заборави овој голем човек Very Happy

еве нешто свежо, нешто ново, нешто едноставно нели во стилот на Чак Норисtongue

кликни тука
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by fiko-mk on Пон Ное 26 2007, 00:31

When Chuck Noris falls in a water,he doesn't get wet,but the water gets Chuck Noris
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Soldier of fortune on Чет Дек 06 2007, 22:02

- Чак Норис не оди на лов, бидејќи зборот ловење дозволува да се промаши. Тој оди да
убива.

- Чак Норис не спие. Тој чека.

- Чак Норис си ја продал душата на ѓаволот за добар изглед и неспоредливи
боречки способности. Кратко откако трампата беше направена, Чак Норис го мавна
ѓаволот во глава и си ја зема душата назад. Ѓаволот, кој сака иронија, не
можеше да се налути и призна дека требал да види што ќе му се случи. Сега
двајцата играат покер секоја втора среда во месецот.

- Кога Баба Рога оди да спие прво проверува да не се крие Чак Норис во
нејзиниот плакар.

- Чак Норис го тужи НБЦ, тврдејќи дека РЕДОТ и ЗАКОНОТ се брендови на неговата
лева и десна нога.

- Главен извозен артикл на Чак Норис е болката.

- Чак Норис направи временска машина и се врати назад за да го спречи атентатот
на Кенеди. Кога Освалд пукаше, Чак ги пресретна сите три куршуми со својата
брада и ги одби а главата на ЏФК експлодираше од чисто одушевување.

- Чак Норис спие со запалена ламба. Не зато што Чак Норис се плаши од темнината
туку затоа што темнината се плаши од Чак Норис.

- Како тинејџер Чак Норис ги затрудне сите калуѓерки во манастирот блузи
Мајами. Девет месеци подоцна калуѓерките го родија тимот на Мајами Долфинс
единствената непоразена екипа во историјата на професионалниот фудбал.

- Чак Норис ја измисли лажицата. Бидејќи убивањето со нож е многу лесно.

- За да докаже дека ракот може да се победи, Чак Норис две години пушеше по 15
кутии дневно. Доби седум видови рак од кои се ослободуваше со 30-минутно
вежбање.

- Во филмот "Враќање во иднината" колата на Чак Норис беше употребена
за патување напред и назад во времето. Кога му ја вратија колата гребната Чак
Норис неможеше да се воздржи да не му ја учука на Мајкл Џи Фокс што подоцна
доведе до Паркинсонова болест.

- Чак Норис еднаш изеде 72 стека за еден час. Првите 45 минути ги помина во
водење љубов со келнерката.

- Џими Хофа е закопан во Чак Норис.

- Диносаурус еднаш го има погледнато попреку Чак Норис. ЕДНАШ.

- Ако Чак Норис доцни на времето му е најпаметно малку да успори.

- Знакот за паркирање на хендикепирани всушност не е тоа. Тој само покажува
како ќе изгледате ако му го фатите местото на Чак Норис.

- Чак Норис ја знае последната децимала на ПИ

avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by fiko-mk on Пет Дек 07 2007, 00:51

hahah, good post Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Soldier of fortune on Пон Дек 10 2007, 03:04

ЕВЕ УШТЕ НЕШТО ЗА ОВОЈ ГОЛЕМ ЧОВЕК:

- Некои деца можат да си го измочаат името во снег. Чак Норис може да си го измоча името во бетон.

- Календарот на Чак Норис од 31 Март преминува ваднаш на 2 Април- никој не го заебува Чак Норис

- Водечките средства за хигиена тврдат дека убиваат 99,9% од бактериите. Чак Норис може да убие 100% од што сака.

- На тест по математика во средно, Чак Норис напиша “Насилство” како
одговор на секое прашање. Доби 5+, затоа што Чак Норис ги решава сите
проблеми со Насилство.

- Доколку на Google погрешно го спелувате Чак Норис, нема да ви се
покаже “Did you mean Chuck Norris?”, туку ќе добиете одговор: “Run
while you still have the chance.”.

- Чак Норис умре пред 10 години, но Смртта нема храброст да му каже.

- Сите деца носат маички со Супермен. Супермен носи маичка со Чак Норис.

- Еднаш кобра го касна Чак Норис за нога. По 5 дена неиздржлива болка, кобрата умре.
- Жирафите настанале кога Чак Норис му удрил аперкат на коњ.

- Кога Чак Норис ви покажува среден прст, тој всушност ви кажува уште колку секунди ќе живеете.

- Кучето на Чак Норис е истренирано да си го собира сопствениот измет, затоа што Чак Норис не трпи срања од никого.

- Најубавата помисла веднаш штом ќе се разбудите, е помислата дека Чак Норис не ве убил на спиење.

- Бил Гејтс живее во постојан страв да не му се расипе компјутерот на Чак Норис.

- Чак Норис игра руски рулет со револвер со наполнет шаржер....... И победува.

- Чак Норис може да направи Снешко од дожд.

- Чак Норис никогаш не се повлекува, тој само напаѓа на спротивната насока.

- Кога Чак Норис влегува во темна соба, тој не го пали светлото, туку ја гаси темнината.

- Чак Норис еднаш доби срцев напад. Срцето изгуби.

- Бебињата плачат кога ќе се родат, затоа што знаат дека доаѓаат на свет на кој живее Чак Норис.

- Се смета за големо достигнување ако успеете да се пуштите по
Водопадите на Нијагара во дрвено буре. Чак Норис може да се качи по
Водопадите на Нијагара во картонска кутија.

- Чак Норис може да удави риба.

- Чак Норис може да ве задави со безжичен телефон.

- На Чак Норис му беше понудена улога како Фродо во Господар на
Прстените. Чак Норис одби, затоа што (цитирам): “Only a pussy needs
three movies to destroy a piece of jewelery”.

- Чак Норис не знае каде живеете, но знае каде ќе умрете.

- Единствен пат кога Чак Норис не беше во право е кога мислеше дека направил грешка.

- Куршумите го одбегнуваат Чак Норис.

- Сите знаеме дека магичниот збор е “те молам”. Како во реченицата: “Те
молам не ме убивај”. Штета што Чак Норис не верува во магија.

- Кога Господ рече : “Нека биде светлина”, Чак Норис рече: “Кажи те молам”.
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Vlado-Tornado on Чет Јан 31 2008, 03:18

avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Vase on Пет Фед 29 2008, 02:49

Чак Норис е појак и од интернет пребарувачот Google

Познатиот глумец го стекнал култниот статус во акционите филмови. Исто така, многу е позната и серијата "Walker, the texas ranger".

Google нема да го бара Чак Норис зошто знае дека Чак Норис не може да се најде, бидејќи тој ќе ве пронајде вас, стои во порака на најпознатиот интернет пребарувач.

Под тоа пишува дека не постои стандардна веб страница со податоците кои ги барате. За крај сугерира да почнете да бегате пред да ве најде или да пробате да побарате друга личност.

Шегите на сметка на силата на Норис и неговата непобедливост се чести меѓу интернет корисниците. има неколку страници и форуми за обожавателите на познатиот глумец и каратист.

Ако сакате да ја видите оваа порака, на Google напишете "Chuck Norris Find" i изберете ја опцијата "I'm Feeling Lucky".

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by MaX on Пет Фед 29 2008, 02:54

Чак Норис може да го задави на безглавиот јавач :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Kosta on Пет Фед 29 2008, 16:26

Чак Норис може да го избрише Recycle Bin.

Дедо Мраз постоел се додека една Нова Година не заборавил да му однесе подарок на Чак Норис.

Еднаш додека Чак Норис лежеше на стомак доби ерекција и пронајде нафта.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by fiko-mk on Пет Фед 29 2008, 17:18

Чак Норис е виновен за глобалното затоплување.
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Vase on Пет Фед 29 2008, 21:45

IT Моќите на Чак Норис:

- Чак Норис може да го пинга 256.256.256.256 и да добие одговор.

- Чак Норис може да копира слики во Ноутпад.

- Чак Норис е домен контролерот.

- Чак Норис ја користи IP адресата 0.0.0.0

- Чак Норис го измислил С ++ откако два пати го затепал С-.

- Чак Норис го подига Виндоус Виста на компјутерот и покрај тоа што има инсталирано само ДОС.

- Меил адресата на Чак Норис е Чак Норис. Тој е интернет доменот.

- Чак Норис е маилер-даемон

- Чак Норис никогаш не добива "page cannot be displayed" ерор.

- Компјутерот на Чак Норис нема кулер.

- Чак Норис може да реже ДВД-а на флопи драјв.

- Чак Норис го измисли интернетот.

- Чак Норис го има изнудено АДСЛ-от од дајл ап модем.

- Чак Норис користи Ноутпад како база на податоци.

- Мониторот на Чак Норис нема отсјај... никој не сјае во Чак Норис.

- Чак Норис рипува ЦД-а со голи раце.

- Чак Норис може да симнува емпетројки од Металика преку Напстер.

- Чак Норис има Јаху меил на Хотмеил.

- Чак Норис има Интел процесор на АМД плоча.

- Сајтот на Чак Норис немал ниту еден клик - никој не клика на Чак Норис.

- Чак Норис го корегира спел чекот, а не обратно. Very Happy Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот