Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Бијонси и Џеј Зи чекаат дете?

Go down

Бијонси и Џеј Зи чекаат дете? Empty Бијонси и Џеј Зи чекаат дете?

Пишување by GBL on Пет Мар 26 2010, 21:56

Американските портали пишуваат дека Бијонси е во блажена состојба, но парот за сега ќути. Џеј Зи и Бијонси ниту ги потврдуваат, ниту ги демантираат вестите.

Бијонси и Џеј Зи чекаат дете? Img18150843

Вчера порталот mediatakeout.com јави од сигурни извори дека Бијонси е бремена и дека парот се среќни поради очекувањето на бебето. Истиот извор јавил дека пејачката се чувствувала супер и дека моментално одмарала, но не сакала да ја потврди веста бидејќи и натаму имала намера да работи.

Џеј Зи наводно бил пресреќен. Како што е познато парот до сега ја има држено приватноста зад затворена врата и сега за сега тоа им оди од рака.

Бијонси и Џеј Зи се во брак од 2008 година, а дека приватноста им е многу важна говори и фактот што на свадбената церемонија имало 30 роднини и пријатели. По повод веста дека Бијонси е бремена некои медиуми се присетија на нејзина неодамнешна изјава - "Кога работам, тоа го правам со жесток ритам, а кога некого сакам, го сакам во целост. Сакам да имам многу деца, но прво би сакала да завршам некои работи".

Ако се земе во предвид фактот дека и двајцата имаа успешна година, однсно Бијонси освои многу награди за својот последен албум, а Џеј Зи исто така направи успешен албум, значи дека ги имаат сите предиспозии кои им се потребни за проширување на семејството.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Бијонси и Џеј Зи чекаат дете? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот