Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Црн Хумор

Go down

Црн Хумор

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 15:26

како за почеток:


Во пустина во некоја оаза имало езерце.
Езерцето имало „лековита“ вода ...
Влага човек без една нова и искача со нова нога ....
Влага човек со една рака, искача со 2
Влага човек во инвалидска количка..................................................... и искача со нови Мишелин гуми.
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 15:28

Вечерва журка за евреи. Дј Хитлер ке пушта плочи.
И евреите, Какви плочи??
БЕТОНСКИ!!!
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Soldier of fortune on Пон Ное 26 2007, 00:11

Mu vika tatkoto na sinot: Leo, Leo . . .. Go slusa komsijata i go prasuva: Zosto be go vikas si ti Leo koga toj se vika ACE? Tatkoto odgovara: Abe ima leukemija i go zaebavam zatoa go vikam LEO
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 26 2007, 00:37

Ретардирано дете си го прашува таткото:
- Тато, тато, стварно ти си ме направил ?
- Да бе сине, кој друг ?
- Ама си ме направииил ...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 26 2007, 00:39

Како ги праќаат децата од Етиопија на екскурзија ?
- По факс. Very Happy
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Jimmy on Пет Јан 18 2008, 03:44

====================
Што е погрозно од две бебиња во еден контињер?
-Едно бебе во два контињери.
====================
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by MaX on Нед Јан 20 2008, 16:24

Седат двајца педофили и гледаат едно мало момиче и едниов вика:
П1-Види колку е јака она
П2-Аман бе голема е онаа 3 одделение е.
П1-Трето трето ама ко за прво се ебит. Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Александар on Пон Јан 28 2008, 18:01

Седат двајца другари на концерт од Саша М. и овај вика
-Еј ја имаш видено жената од Саша.
-Не.
-Па не е ни чудно, ни тој ја нема видено.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by NIN on Вто Јан 29 2008, 15:13

lol! lol! lol! lol! lol!
site se zakon ama....

Jimmy напиша:====================
Што е погрозно од две бебиња во еден контињер?
-Едно бебе во два контињери.
====================
lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Александар on Вто Јан 29 2008, 18:23

NIN напиша:lol! lol! lol! lol! lol!
site se zakon ama....

Jimmy напиша:====================
Што е погрозно од две бебиња во еден контињер?
-Едно бебе во два контињери.
====================
lol! lol! lol! lol! lol!

rulz
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Александар on Вто Јан 29 2008, 18:24

<=========== aha
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Soldier of fortune on Саб Јун 07 2008, 02:37

Синот: Тато, тато ке ми купис рибче??
Таткото: Абе сине зошто ти е - ти и онака си имаш рак Laughing
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by hello on Пет Јун 20 2008, 13:36

koe e najseksi zivotno??????odgovor: patkata zatoa sto vikat pak,pak,pak.....

abe ne e najseksi tuku nimfomanka

hello
Студент
Студент

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : dolno dupeni
Ден на регистрирање : 2008-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by kate on Саб Сеп 20 2008, 04:08

Без нозе
Се родило некое дете без нозе и сите го зезале. Другарите за роденден му купиле копачки и фудбал, детето налутено оди кај мајката и кажува што е работата и мајката му вика:
- Оди удри им по една клоца.
Детето добива срцев удар и оди во болница. Мајката му оди на посета го прашува докторот како е детето. Докторот:
- Ќути едвај го дигнавме на нозе.
Детето го слуша тоа и умира. Оди кај Господ, а Господ го чека два саата, три саата и на крај доага детево и Господ му вика:
- Кај си бе до сега да куцаше побрзо ке дојдеше :ljolj:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by kate on Саб Сеп 20 2008, 04:09

АПРИЛИ-ЛИ

Еден ден кога мајката си дошла од работа детето и рекло:
- Мамо, мамо бато се обесил во кујната!!!
Мајката почнала да плаче, но синот им рекол:
- АПРИЛИ-ЛИ се обеси во дневната. :pos:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 20 2008, 04:52

kate напиша:Без нозе
Се родило некое дете без нозе и сите го зезале. Другарите за роденден му купиле копачки и фудбал, детето налутено оди кај мајката и кажува што е работата и мајката му вика:
- Оди удри им по една клоца.
Детето добива срцев удар и оди во болница. Мајката му оди на посета го прашува докторот како е детето. Докторот:
- Ќути едвај го дигнавме на нозе.
Детето го слуша тоа и умира. Оди кај Господ, а Господ го чека два саата, три саата и на крај доага детево и Господ му вика:
- Кај си бе до сега да куцаше побрзо ке дојдеше :ljolj:

кутрото ни горе аир од господа не видело :pos: :pos:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот