Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

За колку пари би имале секс со странец?

Go down

За колку пари би имале секс со странец? Empty За колку пари би имале секс со странец?

Пишување by GBL on Пет Мар 26 2010, 21:51

Не само што британците просечно се сексаат три до четри пати неделно, туку третина од нив би имале секс со странец за милион фунти, покажало новото истражување.

За колку пари би имале секс со странец? Img17292141

стражувањето на Дурекс за сексуалните навики на британците покажало дека половина од луѓето што учевствувале во истражувањето не би имале секс со странец.

А, 30% од нив би имале секс со странец за милион фунти.

Во филмот Indecent proposal од 1993 година, Деми Мур прифати да има секс со бизнисмен кој го глумеше Роберт Ретфорд.

Помеѓу останатото секој втор британец од вкупно 12 000 кој учевствувале во истражувањето не би го изневерил партнерот во замена за паричен надомест.

Истражувањето покажало дека британците во просек имаат три до четири пати секс во неделата и менуваат во просек до 5 партнери.

Секој четврти пар разговара за сексуалните фантазии со партнерот или партнерката и секој трет пар признал дека користи spanking или bondage за да го збогатат сексуалниот живот.

Понатаму, две третини кажале дека гледаат порно филмови, а 15% од нив кажале дека практикуваат секс во тројка и 5% признале дека пробале групен секс.GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : За колку пари би имале секс со странец? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот