Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ја застрелал сопругата во глава, па пробал да се самоубие

Go down

20100326

Пишување 

Ја застрелал сопругата во глава, па пробал да се самоубие
Гостиварец, по жестока семејна расправија, со пиштол ја застрелал својата сопруга во глава, па потоа се обидел да се самоубие.Сопружниците се наоѓаат во крајно тешка здравствена состојба во кома центарот на неврохирургија во Клиничкиот центар во Скопје.

Инцидентот се случил околу 10 часот утрината во дворот на болницата во Гостивар. По бурна расправија, четириесет и седумгодишниот Б.Д. најпрвин ја турнал на земја, потоа го извадил пиштолот од појас и ја застрелал својата сопруга четириесет и едногодишната Д.Д. во глава.

Потоа заминал во нивниот дом на улица „Илинденска“ број 212 во Гостивар и самиот си пукал во главата.

Полицијата извршила увид на местото и го одзела пиштолот, кој Б.Д. го поседувал без дозвола.

Инаку жената била вработена во болницата, а сопругот бил вработен во приватна такси компанија.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот