Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Фризерски салон на годината

Go down

20100326

Пишување 

Фризерски салон на годината
Економската рецесија поттикна многу сопственици на мали бизниси на креативен пристап со цел зголемување на работата. Еден од поблескавите примери ни доаѓа од југот на Полска.
Во овој фризерски салон девојките ги шишаат мажите, облечени само во долна облека. Засега, како што вели сопственичката на салонот, никој од клиентите немал некоја особена забелешка на овој рецесиски новитет.

Па, да би бил некој фризерски салон кај нас еднакво креативен...колку често би се шишале? SmileGBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот