Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Робин Худ ќе го отвори Канскиот фестивал

Go down

20100326

Пишување 

Робин Худ ќе го отвори Канскиот фестивал
Овогодинешниот филмски фестивал во Кан, кој ќе се одржи од 12-ти до 23-ти мај, ќе го отвори филмот "Робин Худ" на режисерот Ридли Скот, објавено е на официјалниот сајт на фестивалот.Во главните улоги во "Робин Худ" се појавуваат Расел Кроу и Кејт Бланшет, а сценариото е на Брајан Хелгеланд.

По проекцијата на 12-ти мај во Кан која ќе биде вон натпреварувачка, филмот ќе биде премиерно прикажан во кино салите ширум светот на 14-ти мај.

Еве го и официјалниот трејлер од филмот:


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот