Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни

Go down

Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Empty Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни

Пишување by Ke4eR on Пет Мар 26 2010, 13:46

Кралскиот тим Реал Мадрид го бара ѕвездата на Манчестер Јунајтед(Црвените Ѓаволи) Вејн Руни.

Дали Руни ке прифати за игра за Реал Мадрид ке видиме наредната сезона 2011/2012.

За повеке информации manutd.com !

Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Rooney
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Empty Re: Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни

Пишување by GBL on Пет Мар 26 2010, 20:42

ко кралски тим бе ?? дрва тешки Реал Мадрид

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Empty Re: Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни

Пишување by Ke4eR on Саб Мар 27 2010, 14:28

така го викаат ве ! Манчестер Јунајтед засекогашшШ!
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни Empty Re: Кралскиот Тим Реал Мадрид Го Бара Вејн Руни

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот