Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пиратите од Кариби без силикони

Go down

Пиратите од Кариби без силикони

Пишување by GBL on Чет Мар 25 2010, 21:46

Роб Маршал, човекот кој ќе го режира четвртото продолжение на "Пиратите од Кариби", на агенциите за таленти им ги испрати барањата за статисти во филмот. Меѓу другото, Маршал бара исклучиво актерки со природни гради."Актерките би требало да бидат високи околу 170 сантиметри и да бидат на возраст од 18 до 25 години, со витко тело, а пожелно да бидат танчерки. Мораат да имаат витински гради, не пријавувајте девојки со силикони", пишува во соопштението за кастинг за четвртиот дел на "Пиратите".

Инаку, британската актерка Кира Најтли која играше во претходните три филмови, своевремено се жалеше на костимографите, кои во желба нејзината половина да изгледа што помала, а градите што поголеми - и го затегале корсетот до болка.

Во четвртиот дел на "Пиратите", Кира Најтли ќе ја замени Пенелопе Круз.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот