Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Џад Лоу во работно одело заведува низ улиците на Париз

Go down

20100325

Пишување 

Џад Лоу во работно одело заведува низ улиците на Париз
Големиот миленик на жените Џад Лоу решил да се одмори од филмските ангажмани, па во срцето на Париз позирал како модел за реклама на Dior Homme Sport aftershave.Кампањата ја снима Гај Ричи, а Џад Лоу се појавува како успешен, богат и згоден човек. Носел класично црно одело, бела кошула, црна кравата и возел Мерцедес кабриолет.

Во позадина на новата реклама ќе се гледа Ајфеловата кула како препознатлив дел од градот.

Со нетрпение ги очекуваме новите џамбо плакати каде парискиот заводник Џад Лоу е во прв план.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот