Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Samsung i900 Galaxy S

Go down

Samsung i900 Galaxy S Empty Samsung i900 Galaxy S

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 21:11

Samsung го објави i900 Galaxy S, паметен телефон базиран на Android oперативен систем со Super AMOLED дисплеј со големина од 4 инчи, процесор со работен такт од 1GHz и ултра тенко куќиште.

Samsung i900 Galaxy S I900

Samsung i900 Galaxy S работи на прилагодена верзија на Android 2.1, има камера со резолуција од 5 мегапиксели која снима видео во резолуција од 720р со 30 фрејмови во секунда, вграден GPS приемник, поддршка за Wi-Fi, а ќе се испорачува во две еврзии - со 8 и 16GB внатрешна меморија.

Куќиштето на телефонот е тенко само 9,9 милиметри.

Сеуште нема информација кога Samsung i900 Galaxy S ќе се појави на пазарот.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Samsung i900 Galaxy S Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот