Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета]

Go down

Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на вардар ?

71% 71% 
[ 5 ]
29% 29% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 7
20100324

Пишување 

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета]


Екипи на Градот Скопје започнаа со асфалтирана на ролерско-велосипедската патека на левата страна на Вардар, на потегот од фабриката „Комуна“ до центарот на градот.

Како што соопштуваат од Град Скопје, патеката ќе биде долга 1,8 километри, а широка четири метри. Ќе биде обележана со хоризонтална и вертикална сигнализација.

Изградбата на патеката ќе чини околу шест милиони денари.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] :: Comments

avatar

Пишување on Чет Мар 25 2010, 22:32 by Dejana

додека се има пари нека се трошат,после .. Smile иако не сум од Скопје за залудно трошење пари гласа

Вратете се на почетокот Go down

Пишување on Пет Мар 26 2010, 11:51 by raper4eto

Море нека се правиии!! и цркви нека се прават ! Smile Smile Smile

Вратете се на почетокот Go down

Пишување on Пет Мар 26 2010, 20:46 by GBL

Топ ке биде !!! тој што гласал залудно пари трошење нз што да кажам болје да направат нешто не само да ги чуваат парите. Од тие што ги чуваат само државата пропадна .

Вратете се на почетокот Go down

Пишување  by Sponsored content

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот