Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета]

Go down

Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на вардар ?

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Bar1071%Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Bar10 71% 
[ 5 ]
Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Bar1029%Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Bar10 29% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 7
 
 
20100324

Пишување 

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Empty Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета]




Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Phpvjk10

Екипи на Градот Скопје започнаа со асфалтирана на ролерско-велосипедската патека на левата страна на Вардар, на потегот од фабриката „Комуна“ до центарот на градот.

Како што соопштуваат од Град Скопје, патеката ќе биде долга 1,8 километри, а широка четири метри. Ќе биде обележана со хоризонтална и вертикална сигнализација.

Изградбата на патеката ќе чини околу шест милиони денари.
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit

Скопје: Нова патека вредна шест милиони денари на левата страна на Вардар [Анкета] :: Comments

Dejana

Пишување Чет Мар 25 2010, 22:32 by Dejana

додека се има пари нека се трошат,после .. Smile иако не сум од Скопје за залудно трошење пари гласа

Вратете се на почетокот Go down

avatar

Пишување Пет Мар 26 2010, 11:51 by raper4eto

Море нека се правиии!! и цркви нека се прават ! Smile Smile Smile

Вратете се на почетокот Go down

avatar

Пишување Пет Мар 26 2010, 20:46 by GBL

Топ ке биде !!! тој што гласал залудно пари трошење нз што да кажам болје да направат нешто не само да ги чуваат парите. Од тие што ги чуваат само државата пропадна .

Вратете се на почетокот Go down

Пишување  by Sponsored content

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот