Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тајгер Вудс како секс кукла

Go down

Тајгер Вудс како секс кукла Empty Тајгер Вудс како секс кукла

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 01:11

Славниот голфер кој во последно време ја раздрма јавноста со неговите сексуални афери бара повлекување на куклата за секс која во продажба ја пушти компанијата Pipedream Products.

Тајгер Вудс како секс кукла Tajger_0

Обично пазарот за сексуални играчки е резервиран за порно ѕвездите, но компанијата Pipedream Products за својата нова играчка го искористи Тајгер Вудс.

Но, идејата не му се допаднала на популарниот голфер, па тој со помош на неговите адвокати се обидува да ја запре продажбата на производот.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Тајгер Вудс како секс кукла Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот