Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Бикини рапсодија на Ким Кардашиан

Go down

ФОТО: Бикини рапсодија на Ким Кардашиан

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 01:00

Убавата Кардашиан сака неколку работи. Сака накратко да отпатува од Лос Анѓелес во Мајами за да се сочна и да го покаже своето тело, кое е како создадео за бикини. А највеќе од се сака да ги покажува своите атрибути кога знае дека во близина има папараци.
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот