Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

На мажите вештачките гради им се подраги од природните

Go down

На мажите вештачките гради им се подраги од природните Empty На мажите вештачките гради им се подраги од природните

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 00:55

Една четвртина од мажите во Британија признале дека повеќе ги сакаат вештачките гради од природните, а повеќе од половина жени би сакале да ја сменат големината и обликот на градите

На мажите вештачките гради им се подраги од природните Img39140420

Анкетата на страната MyFaceMyBody.com покажала дека третина од мажите се спремни финансиски да ги покријат трошоците на своите партнерки кога тие би се решиле да ги зголемат градите.

Поголемо изненадување е што половина од жените, односно 55% кажале дека сакаат да го сменат обликот или големината на градите, а повеќе од една третина би направиле липосукција.

Скоро 90% од жените кажале дека би ги зголемиле градите со помош на новата технологија, која не е операција туку вградување на импланти. Портпаролот на страната кој го сповел истражувањето бил изненаден бидејќи не знаел дека толку голем процент од жените се незадоволни од своите гради и колку од нив се спремни да превземат нешто во врска со тој проблем.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : На мажите вештачките гради им се подраги од природните Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот