Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Рилеј - куче со човечка насмевка

Go down

Рилеј - куче со човечка насмевка

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 00:53

Покрај среќниот славеник, кучето Рилеј посегнал по својот колач и покажал задоволна насмевка за фотографирање. Не е чудно што неговите сопственици понекогаш мислат дека тој не е куче.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Изгледа дека овој домашен миленик сватил како на човечки начин да ја искаже среќата. Широката насмевка не се симнува од лицето на кучето.

Едногодишниот Рилеј додека седи со славеничката капа на главата изгледа како човек.

Неговата сопственичка 22 годишната Маурен Равело кажала дека нејзиното куче има толку експресивно лице што понекогаш заборава дека е животно.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот