Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Седум тигри побегнаа од Зоолошка градина на Канарските острови

Go down

Седум тигри побегнаа од Зоолошка градина на Канарските острови

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 00:52

Седум тигри утринава побегнаа од зоолошката градина на шпанските Канарски острови, јавија локалните медиуми.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Според првичните информации полицијата застрелала три тигри, додека останатите биле фатени и вратени во нивните кафези. Во акцијата за фаќање на тигрите учествувале стотина полицајци.

Вработените во зоолошката градина, позната како „Парк на крокодилите“ одбиле да коментираат како можело да се случи да побегнат едни од најкрволочните “жители“ на зоолошката градина.

“Тигрите се внатрешен проблем на градината кој веќе е решен“, стоело во краткото соопштение од Управата на градината.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот