Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ги убил децата за да ја казни поранешната сопруга што се допишувала со други

Go down

Ги убил децата за да ја казни поранешната сопруга што се допишувала со други

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 00:50

Петрос Вилијамс (37) пред да ги убие ги снимил децата и на сопругата која дошла по децата и оставил две пораки. Го пронашла како лежи со мртвите деца.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Петрос Вилијамс во октонври ги снимил ќерката Јоланда (4) и синот Теа (2) како и мафтаат на камерата збогувајќи се од нивната мајка пред нивниот татко да ги задави со кабел за интернет.

Судењето започнало во понеделникот во Манчестер. Децата ги убил за да ја казни поранешната сопруга Моренг Молемохи (30) бидејќи се допишувала со други мажи на интернет.

Таа се отселила од заедничкиот дома во октомври бидејќи често се карале за користењето интернет. Секојдневно доаѓала да ја земе и однесе ќерката на училиште и да го посети синот додека Петрос не бил во домот.

Моренг на поротата и кажала дека на 14 октонври дошла во станот и ја видела пораката која и ја оставил Петрос. Тој и напишал дека може да го користи интернетот колку што ќе посака. Другата порака ја оставил под камерата во која и напишал да ја гледа снимката која ќе и биде спомен.

Петрос го нашла како лежи покрај мртвите деца. Во првиот момент мислела дека тие спијат, но кога се приближила видела дека имаат кабел околу вратот.

Судијата Ендру Томас кажал дека Петрос ги убил децата од себични причини и поради распаѓање на бракот. Парот се доселил во Британија во 2002 година.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот