Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ШЕХЕРЕЗАД И БАНДИНИ

Go down

ШЕХЕРЕЗАД И БАНДИНИ

Пишување by Ke4eR on Вто Мар 23 2010, 22:06

Гледајте ја Турската и Индијската хит серии Шехерезад и Бандини.

Шехерезад...

Во филмот се кажува за животот на " Шехерезад " и " Онур " кој ке имаат повеке пречки во љубовта но сепак се заедно. (A1 TV)

Бандини...

Во познатиот Индијски филм кој игра на " Сител телевизија " БАНДИНИ се кажува за вистинска случна на една 18 годишна девојка
која по договор ке се омажи со господарот на Дарампур и ке има неколку години несрекен живот но потоа
господарот Дарамрач Махијаванши ке се заљуби во "девојката" Санту и ке имаат срекен живот....
avatar
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 22
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот