Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Голем Брат В.И.П

Go down

Голем Брат В.И.П Empty Голем Брат В.И.П

Пишување by Ke4eR on Пон Мар 22 2010, 13:21

Баш добро сте направиле но.. ГОЛЕМИОТ БРАТ веке заврши можете слободно да го смените името Smile ТВ СИТЕЛ & ТВ ПИНК ! Smile
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Голем Брат В.И.П Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот