Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тројца фанови на ПСЖ се испитуваат за убиство

Go down

20100320

Пишување 

Тројца фанови на ПСЖ се испитуваат за убиство
Тројца припадници на фан клубот на францускиот клуб ПСЖ се осомничени за убиство на друг навивач и во моментов се испитуваат во париската полициска станица.На 28 февруари оваа година кога тимот играше наспроти Олимпик Марсеј, брутално беше нападнат 38-годишниот фан на ПСЖ, кој беше во кома, а почина во средата.

Четворица фанови на истиот клуб беа приведени во станица, а набрзо едниот беше ослободен, а останатите тројца се испитуваат за да се дознае дали станува збор за убиство со умисла.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот