Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ВИДЕО: Необјаснива мистерија во Мексико

Go down

20100319

Пишување 

ВИДЕО: Необјаснива мистерија во Мексико
Жителите на Санта Ана во Мексико откриле 3 дупки на сред нива од кои излегува ладен воздух. Досега невидениот феномен ги збунил локалните власти, а целата ситуација ќе биде истражувана од Геолошкиот институт.

Некои сметаат дека станува збор за скриена пештера, а некои мислат дека ќе се повтори ситуацијата од 1943 година кога вулканот Parícutin започнал исто така од 3 дипки во земјата.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот