Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Четири деца повредени во сообраќајка кај Македонска Каменица

Go down

Четири деца повредени во сообраќајка кај Македонска Каменица Empty Четири деца повредени во сообраќајка кај Македонска Каменица

Пишување by GBL on Сре Мар 17 2010, 21:04

Четири деца и возачот на комбето се повредени во сообраќајна несреќа што се случил денеска на патот Македонска Каменица – Саса на местото викано Павлич Дол, информираат од СВР Штип.

Четири деца повредени во сообраќајка кај Македонска Каменица Img50764045

Повредените се пренесени во болницата во Кочани, каде им била укажана лекарска помош и моментално се наоѓаат надвор од животна опасност.

Сообраќајката се случила околу 12:20 часот кога дошло до судир меѓу полициски џип „Дифендер“ во сопственост на Полициската станица во Македонска Каменица со комбе кое враќало од училиште ученици од прво до четврто одделение низ селата околу Каменица.

„Истражен судија направи увид на местото на несреќата. Дополнително ќе се утврдуваат причините за неа“ изјави Снежана Санева, портпарол од СВР Штип.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Четири деца повредени во сообраќајка кај Македонска Каменица Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот