Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Покојниот Мајкл Џексон ги соборил рекордите во дискографијата

Go down

Покојниот Мајкл Џексон ги соборил рекордите во дискографијата Empty Покојниот Мајкл Џексон ги соборил рекордите во дискографијата

Пишување by GBL on Сре Мар 17 2010, 21:00

Иако е починат, во негово име е потпишан најголемиот диксографски договор на сите времиња.

Покојниот Мајкл Џексон ги соборил рекордите во дискографијата Img55967474

Поточно тоа го направиле неговите роднини кои сега се наследници на неговиот имот и кои потпишале договор со Sony BMG "тежок" 200 милиони долари за издавање на неговите 10 нови албуми. Тие албуми би требало да излезат за наредните 7 години.

Сепак, еден од десетте најавени албуми ќе има материјал кој никогаш досега не бил објавен и првото издание треба да се пушти во продажба веќе во ноенври.

Песната "This Is It" која била издадена минатата година е пример за таквиот материјал, а гласините се дека еден од потенцијалните извори е и соработката со Лени Кравитс.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Покојниот Мајкл Џексон ги соборил рекордите во дискографијата Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот