Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Џон Тери прегази навивач?

Go down

20100317

Пишување 

Џон Тери прегази навивач?
Еден од навивачите на Челзи после завршувањето на натпреварот меѓу Челзи и Интер се обидел да го фотографира капитенот Џон Тери и неговата сопруга во автомобил. Фудбалерот притиснал на педалата за гас.Дотичниот навивач-папарацо Тери го удрил со автомобилот во пределот на колената. Несреќникот останал да лежи на асфалтот, а Тери не се завртил да ја провери неговата состојба, пишува шпанска Marca.

Очевидците тврдат дека навивачот не бил во животна опасност.

Инцидентот се случил на паркингот на Стемфорд Бриџ, нешто по 23 часот, односно повеќе од половина час по крајот на мечот во кој Челзи се збогуваше со настапите во Лигата на шампиони.

Ако има вистина во овие наводи, после секс-скандалот кој го чинеше капитенска лента во англиската репрезентација, Џон Тери на новинарите им даде нов материјал за да го „распорат“, а на полицијата причина да го повикаат на информативен разговор во најмала рака.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот