Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Аршавин имал сообраќана несреќа

Go down

20100317

Пишување 

Аршавин имал сообраќана несреќа
Напаѓачот на Арсенал, Андреј Аршавин имал сообраќајна несреќа со својот автомобил доцна синоќа.Ова го открил самиот тој на својата лична веб страна. Русинот удрил во друга кола но останал неповреден по инцидентот а дури и автомобилите имале сосема мали оштетувања.

Според неговите зборови, искажани на веб сајтот, на неговиот автомобил настрадал само браникот а кај другата последиците биле уште помали со оглед на тоа дека имало само мали гребнатинки на бојата.

Двајцата шофери си размениле информации после настанот и веднаш продолжиле секој по сопствениот пат.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот