Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

92- годишна старица го убила нејзиниот 98- годишен сопруг

Go down

20100316

Пишување 

92- годишна старица го убила нејзиниот 98- годишен сопруг
Австралијкана стара 92 години е обвинета за убиство на својот 98- годишен сопруг во нивната куќа во Сури Хилс во Сиднеј, пишува Sky News.

Телото на пензионерот било пронајдено во станот на брачниот пар во зградата, откако загрижените соседи повикале полиција. Жртвата имала прострелни рани на главата, наведува полицијата.

Жената на убиениот била уапсена на лице место и одведена во полициската станица каде што била испитана и обвинета за убиство.

Во тек е обдукцијата на телото на убиениот пензионер, за да се утврди точната причина за смртта, а жената на убиениот ќе се појави на суд следната недела, пишува српски “Блиц“.

vlado_sk
Студент
Студент

Male
Cancer

Треснал Глупости : 48
Поени : 169
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2010-01-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот