Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Амди Бајрам ... returns

Go down

Амди Бајрам ... returns

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 19 2007, 12:52

Епа дами и господа, мислам дека човеков заслужува посебно место во сите можни медиуми. Абе бисер си е бисер. Ве молам обрнете внимание на специјалноста на господинот А.Б. - математичките калкулации, област: проценти над 100. Забележете дека и соговорникот на господинот А.Б. исто така е математички поткован, па му помага на горенаведениот господин со легендарните 102 %. Епа, always Coca-Cola !

*********************************************************
ПРЕЗЕМЕНО ОД ОН.НЕТ
*********************************************************

http://www.on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=5504D4557DE88B478F7FD0F04FB7C13F
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by Kosta on Пон Ное 19 2007, 13:48

108,5 % сум сигурен дека ќе одам на избори :ljolj: :ljolj: :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by fiko-mk on Пон Ное 19 2007, 15:27

Нема ништо бесконечно,освен вселената и човековата глупостVery Happy
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by bonte on Пон Ное 19 2007, 20:26

hahahahha zver e covekov Very Happy vakvi ljuge ce ni ja gradat drzavata c c c
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by MaX on Пон Ное 19 2007, 23:03

Јас ќе гласам за Амди.Цар е човекот.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот