Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Го убила сопругот по 70 години брак

Go down

Го убила сопругот по 70 години брак

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:42

Австралиската полиција ја привела 92 годишната жена поради сомневање дека го убила својот 98 годишен сопруг.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Клер Танг во среда треба да се појави пред Суд и да одговара за обвинението дека го убила свјот сопруг. Ц. У. Танг е пронајден мртов со рани во главата во нивниот стан во Сиднеј во петокот вечерта, а причините за смртта тек се утврдуваат. Клер Танг била приведена на лице место.

Близок пријател на фамилијата Џорџ Тсои кажал дека парот во Австралија се преселил од Шангај, а биле сопственици на ресторан во Сингапур. Кажал дека тие биле во брак 70 години и дека Клер многу го сакал нејзиниот сопруг.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот