Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Лекарите не знаат кој пол е

Go down

Лекарите не знаат кој пол е

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:40

48 годишниот Нори Меј Вејби е роден како машко, а во 1990 година одлучил да го смени полот.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Откако станал жена повторно не бил задоволен, донел нова одлука и решил да стане неутрален, пренесува The Sun.

Нори е роден во Шкотска, а на 7 години се преселил во Австрија каде му била одредена полова неодреденост. Неговата категоризација е внесена во личните документи.

Докторите кажале дека неможат да одредат дали Нори има тело на маж или жена. "Не ми одговара концептот ни на маж ни на жена, најдобро би било да немам полова идентификација" - кажал Нори.

На многумина британци им се допаднала идејата да се биде без одреден пол.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот