Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Толку е убава што тера на плачење

Go down

ФОТО: Толку е убава што тера на плачење

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:37

Американкиот модел Дамарис Левис се сликала за 2010 Sports Illustrated Swimsuit Issue. Родена е 2001 година во Бруклин. Висока е 175 сантиметри, има смеѓа коса и црни очи. Пропорциите и се 87-66-87, носи конфекциски број 34, досега снимила кампања за Yves Sant Laurent и за линијата PINK на Victoria's Secret. Покрај со манекенство, се занимава и со танцување.
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот