Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Голи фото огрии

Go down

ФОТО: Голи фото огрии

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:36

Од приложените фотографии можете да ги видите најубавите девојки чии слики биле објавени на третата страна во магазинот The Sun, а кои сега заедно застанале пред објективот. Страната 3 се објавува од 1970 година и содржи фотографии од девојки кои се топлес или целосно голи. Се започна кога медиумскиот магнет Руперт Мурдок на третата страна на The Sun почнал да објавува фотографии од надарени девојки. Третата страна често предизвикуваше контраверзии меѓу конзервативната женска популација која уредниците ги нарекуваше сексисти, а останатите сметале дека таква еротска порнографија не требала да се објавува во национални магазини.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот