Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Рос ќе се жени

Go down

Рос ќе се жени

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:30

Еден од омилените „пријатели“ на цела една генерација ќе застане на лудиот камен - Дејвид Швимер конечно одлучи дека му е доста од ергенлук.Ѕвездата на Friends Дејвид Швимер кој во серијата беше затрескан во Џенифер Анистон и имаше неколку неуспешни бракови, во животот од другата страна на камерите конечно одлучи да се ожени.

Избраничката на неговото срце е 24-годишната фотографка Зои Бакмен. Двајцата се запознале во 2007. година на снимањето на филмот Run Fatboy Run, а три години подоцна „др. Рос Гелер“ стави прстен на раката на својата 19-години помлада девојка.

И за Швимер и за Бакмен ова ќе биде прв брак. Иако актерот беше поврзуван со многу холивудски дами, 43-годишниот Дејвид, баш како и неговиот лик од Friends не е познат по баш бурниот љубовен живот. Во негово друштво досега, како што пишува Entertainment Weekly, се нашле пејачката Натали Имбруља и актерката Мили Авитал.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот