Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Музички спот на месецот

Go down

Музички спот на месецот Empty Музички спот на месецот

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:26

Освен ако не се појави жестока конкуренција во форма на видео запис на девојки пеливанки кои се борат во топено чоколадо (на пример де), ова е дефинитивно најкул и најфинтаџискиот спот кој сме го виделе во последно време.

Момците од бендот OK Go за снимање на спотот на својата песна This Too Shall Pass во еден магацин во Лос Анџелес направија нешто на кое би им подзавиделе и Том и Џери во најдобрите денови на правење вакви системи. Генијално.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Музички спот на месецот Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот