Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Печатница за пари „Avatar“

Go down

Печатница за пари „Avatar“

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:24

Најгледаниот филм на сите времиња ќе доживее нова верзија, веќе ова лето, во која ќе ги има сите сцени кои не се најдоа во првата верзија на филмот.Кога нешто носи пари, тогаш треба да се искористи до последен цент. Барем така мислат американските продуценти.

Иако Avatar на Џејмс Камерон веќе ги собори сите рекорди на гледаност и стана најуспешниот филм на сите времиња кога е во прашање заработувачката, продуцентите во договор со Камерон одлучија ова лето во кино салите да пуштат нова т.н. „director's cut“ верзија на филмот, која ќе содржи сцени кои не најдоа место во оригиналната верзија.

Наводно, со овие сцени филмот ќе биде подолг за 40 минути, известува theglobeandmail.com.

Премиерата се очекува веќе ова лето.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот