Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Мел Гибсон ќе се венча со Оксана во неговата Црква

Go down

Мел Гибсон ќе се венча со Оксана во неговата Црква

Пишување by GBL on Саб Мар 13 2010, 21:29

Актерскиот пар покрај тоа што планираат да се венчаат во Црквата на Гибсон, тие имаат намера таму да ја крстат и ќерката ЛуцијаГрадењето на Црквата на америкаснкиот глумец во Калифорнија е при крај. Мел Гибсон (54) наводно во текот на годината вложил оклу 40 милиони долари.

Американските медиуми пренесуваат дека парот планира да се венча во таа Црква. Мел ќе се венча со Оксана (40) која му го родила осмото дете, ќерката Луција. Русинката наводно почнала да учи веронаука.

"На Мел му е многу важно да ја дели истата вера со Оксана, па сега таа се запознава со доктрината на неговата конзервативна секта" - кажал извор близок на глумецот,

Следбениците на оваа Црква веруваат дека евреите се криви за смртта на Исус, а Католичката Црка не ги признава бидејќи не го признаваат Папата и Ватикан.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот