Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Стив Мартин и Џек Блек во нова комедија

Go down

Стив Мартин и Џек Блек во нова комедија

Пишување by GBL on Саб Мар 13 2010, 16:23

По настапот на Оскарите, Стив Мартин ќе продолжи да глуми во нова комедија.Покрај тоа што мислењето е поделено во врска со неговото водење на Оскарите, Стив повторно е во центар на вниманието поради најавувањето на новата комедија "The Big Year", во која би требало да глуми заедно со Џек Блек и Овен Вилсон.

Филмот ќе биде во режија на Дејвид Франкел, кој го режираше филмот "Marley & Me", а ќе биде адаптација на книгата "The Big Year: A Tale Of Man, Nature And Fowl Obsession", на писателот Марк Обамсцик.

Приказната е за тројца мажи кои се занимаваат со одгледување на птици, па се натпреваруваат кои од нив ќе има од поретките видови. Се ширеа гласини дека и Дастин Хофман требало да биде дел од оваа филмска екипа, но очигледно отпаднал од листата на потенцијални кандидати.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот