Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пандев типс викенд тикет: 16,1 коеф.

Go down

Пандев типс викенд тикет: 16,1 коеф. Empty Пандев типс викенд тикет: 16,1 коеф.

Пишување by GBL on Саб Мар 13 2010, 16:19

Пандев Типс и овој викенд ни подготви интересни натпревару за типување.

Пандев типс викенд тикет: 16,1 коеф. Img35902396

Лион - Ст. Етиен 1 @ 1.4
Академика - Порто 2 @ 1.7
Лил - Гренобл 3+ @ 1.8
Лацио - Бари 1 @ 1.8
Спортинг - Гимараеш 1 @ 1.6
Ваљадолид - Реал Мадрид 2 @ 1.3

Успех!!!

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Пандев типс викенд тикет: 16,1 коеф. Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот