Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Џастин ја изневерува Џесика со танчарка?

Go down

ФОТО: Џастин ја изневерува Џесика со танчарка?

Пишување by GBL on Саб Мар 13 2010, 16:18

Американскиот глумец и пејач цела вечер не се одвоил од црномурестата танчарка. Тој бил сликан во близина на девојката иако е во врска со Џесика Бил.Џастин Тимберлејк (29) бил сликан од папараците пред некоја вечер во ноќен клуб во Лос Анѓелес. Тој цела вечер бил во друштво на убавата танчарка.

Џастин долго време поминал со неа во ВИП просториите на клубот. Останатите гости кажале дека Џастин на крајот од вечерта повикал две танчарки во луксузен апартман што придонесе да се потикнат гласините дека неговата врска со глумицата Џесика Бил (28) е во криза. Парот се во врска веќе три години.
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот