Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите најчесто на компјутер?

Go down

Што правите најчесто на компјутер? Empty Што правите најчесто на компјутер?

Пишување by GBL on Саб Мар 13 2010, 02:51

Еве од мене нема што не правам Very Happy Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Што правите најчесто на компјутер? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите најчесто на компјутер? Empty Re: Што правите најчесто на компјутер?

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 13 2010, 03:22

Буричкам се додека не зезнам нешто и после почнувам демек да поправам. Попаметна работа амин Што правите најчесто на компјутер? Icon_biggrin
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Што правите најчесто на компјутер? Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите најчесто на компјутер? Empty Re: Што правите најчесто на компјутер?

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Саб Мар 13 2010, 03:29

abe ova ona ... naj cesto sega za sega sedam na pc za da gledam filmovi za vozrasni... toae... Razz:P:P cchchch ahahah
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите најчесто на компјутер? Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите најчесто на компјутер? Empty Re: Што правите најчесто на компјутер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот