Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Провокативен спот на Лејди Гага и Бијонсе

Go down

Провокативен спот на Лејди Гага и Бијонсе Empty Провокативен спот на Лејди Гага и Бијонсе

Пишување by GBL on Пет Мар 12 2010, 20:57

Видео спотот за песната Telephone кој се очекуваше подолго време е направен во форма на кратко филмче. Спотот е инспириран од делата на Квентин Тарантино, а во него се појавува и камиончето од Кил Бил.

Во спотот, Лејди Гага и Бијонсе се од другата страна на законот, а на спотот не му недостигаат голотија и бруталност, па дури и лезбејски бакнежи.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Провокативен спот на Лејди Гага и Бијонсе Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот