Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Среќа или несреќа?

Go down

Среќа или несреќа? Empty Среќа или несреќа?

Пишување by GBL on Пет Мар 12 2010, 20:15

Еден маж од Нов Зеланд се опоравува во болница откако при едно невнимание, сосема случајно....неговата жена несакајќи го прегазила со нивниот џип. Два пати. Сериозно.

Среќа или несреќа? Bab-455

62-годишниот Тери Телфорд првиот пат настрадал од жената кога го соборила возејќи во рикверц низ портите на нивниот дом. Не забележувајќи што се случило, тргнала напред и го прегазила повторно.

Мажот се опоравува во болница со тешки повреди на главата, градниот кош и грбот, пренесува NZ Herald.

„Жената беше надвор од себе и се' уште не ја испитавме“, изјави полицискиот наредник Тони Бејтс, додавајќи дека настанот полицијата го третира како несреќа.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Среќа или несреќа? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот