Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Осмина- финални двојки и во Европа лигата

Go down

Осмина- финални двојки и во Европа лигата Empty Осмина- финални двојки и во Европа лигата

Пишување by GBL on Чет Мар 11 2010, 15:03

Европа лигата денеска ќе продолжи со осмина финалните натпревари каде што во Јувентус во Торино ќе го пречека Фулам, Лил на домашен терен ќе го пречека Ливерпул.

Осмина- финални двојки и во Европа лигата Get


Тренерот на Ливерпул, Рафаел Бенитез на своите фудбалери им порачал дека сака да го види „вистинскиот Ливерпул“ на теренот.

Според Бенитез првиот натпревар во Лил ќе биде најважниот за „црвените“ во досегашната сезона.
Валенсија на Месталја ќе го пречека Вердер Бремен.


Реванш натпреварите од осмина финалето од Лигата на шампионите ќе се одиграат на 18-ти март.

Во прилог сите осмина- финални натпревари од Европа лигата:

Хамбург- Андерлехт
Рубин Казан- Волфсбург
Атлетико Мадрид- Спортинг Лисабон
Бенфика- Олимпик Марсеј
Панатинајкос- Стандард
Лил- Ливерпул
Јувентус- Фулам
Валенсија- Вердер Бремен.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Осмина- финални двојки и во Европа лигата Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот