Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Промоција на публикацијата „Колекција Кузмановиќ Стоби“

Go down

Промоција на публикацијата „Колекција Кузмановиќ Стоби“

Пишување by GBL on Чет Мар 11 2010, 14:57

Во Музејот на Македонија денеска ќе биде промовирана публикацијата „Колекција Кузмановиќ Стоби“, а како автор на изданието се потпишува м-р Перо Јосифоски.Публикацијата се издава во рамките на едицијата „Македонски нумизматички колекции“ и ќе биде промовирана од страна на д-р Вера Битракова - Грозданова.
Промоцијата ќе започне во 11 часот./

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот