Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Македонската царина ќе користи услуги на компанијата Crown Agents

Go down

Македонската царина ќе користи услуги на компанијата Crown Agents

Пишување by GBL on Сре Мар 10 2010, 17:23

Договор за обезбедување на експертска помош од страна на компанијата Crown Agents, за потребите на Царинска управа на Македонија за период од 12 месеци ќе се потпише денеска во Скопје.Како што е најавено, договорот ќе го потпишат извршниот директор на Crown Agents, Стив Тејлор и директорот на Царинска управа на Македонија.
На истиот настан ќе биде одбележано и успешното завршување на двегодишниот договор за консултантски услуги кој Царинската управа го имаше склучено со Crown Agents.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот