Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Србија да го реши косовското прашање пред влезот во ЕУ

Go down

Србија да го реши косовското прашање пред влезот во ЕУ

Пишување by GBL on Сре Мар 10 2010, 17:20

Србија мора да најде начин како да го реши косовското прашање пред да влезе во Европската унија(ЕУ).
Ова во вторник во Белград го изјави поранешниот генерален секретар на Советот на Европа Валтер Швимер, при тоа нагласувајќи дека е потребно иновативно решение за Косово.

Швимер, на предавање на Мегатренд универзитетот, рече дека ЕУ не сака повторно да ја направи грешката од минатото кога го прими Кипар во полноправно членство, пред решавањето на кипарското прашање.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот