Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Заробени духови во шише продадени за 1.400 долари

Go down

Заробени духови во шише продадени за 1.400 долари

Пишување by GBL on Сре Мар 10 2010, 17:18

На масовна интернет продажба, жена од Нов Зеланд за 1.400 долари, успеала да продаде две шишенца, во кои наводно се наоѓаат духовите на старец и девојка.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ави Вудбури од Кристчрч, ги заробила духовите, во сеанса за истерување на духовите од нејзината куќа, а потоа ги ставила во света вода и ги чувала во одвоени шишиња.

Продажбата привлекла 200.000 корисници на интернет, а наддавањето траело една недела.

Парите од продажбата, Вудбури ќе ги донира во добротворни цели за заштита на животните, освен 100 долари, што ќе ги задржи за да го плати истерувачот на духови.

По истерувањето на духовите од нејзината куќа таа почувствувала добри вибрации.

Шишињата со духовите, наводно ги купила компанија што произведува електронски цигари, која сега бара идеја како да ги искористи.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот