Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пропаднал во лифт, мислејќи дека влегува во WC

Go down

Пропаднал во лифт, мислејќи дека влегува во WC

Пишување by GBL on Сре Мар 10 2010, 17:10

Кинез поминал со полесни повреди откако мислејќи дека влегува во WC, ја отворил вратата од лифтот и пропаднал 30 метри во подрум.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Кинезот (38) бил гостин со сопругата на венчавка. За време на вечерата тргнал кон WC-то и не се вратил. Сопругата почнала да ѕвони на неговиот мобилен, меѓутоа тој не се јавувал. Три и пол часа подоцна, одговорил на нејзиниот повик, но не можел да зборува и испуштал само чудни звуци. Тогаш гостите почнале да го бараат и го нашле на дното на отворот за лифтот.

Докторите во локалната болница која го примила повредениот, биле изненадени што 38-годишниот Кинез имал само полесни повреди.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот