Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Жените од Грција повеќе сакаат млади мажи

Go down

Жените од Грција повеќе сакаат млади мажи

Пишување by GBL on Сре Мар 10 2010, 17:09

Се повеќе жени од Грција сакаат мажи помлади од нив, а шест од десет жени признале дека ги изневериле својот партнер.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ова се податоците од анкетата спроведена од Институтот за сексуално здравје и андрологија, а објавена во грчкиот весник Катимерини.

Анкетата покажала и дека 40 отсто од 1.800 анкетирани жени сакаат помлади мажи од нив а само 28 проценти се изјасниле дека би сакале партнерот да им биде на иста возраст.

Најинтересен е фактот што дури 64 отсто од испитаничките изјавиле дека биле неверни.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот